Dílenská skříň, v x š x h: 1000 x 1044 x 655 mm, dveře - dvoukřídlé prosklené, 2x police 100 kg, barva šedá RAL7035/modrá RAL5012


Popis produktu
Skříně jsou navržené pro velmi náročné podmínky, konstrukce svařená z ocelového plechu a lakovaná práškovou barvou. Jsou vybavené policemi z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police jsou přestavitelné v rastru 25 mm.
Křídlové dveře s úhlem otevření 180° zamykané rozvorovým, dvoubodovým zámkem s cylindrickou vložkou.
Dveře mají výplň z bezpečnostního tvrzeného skla ESG v rámu z ocelového plechu.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové prosklené |
| hmotnost | 57 kg |
| nosnost korpusu | 300 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 655 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1000 mm |






