Šatní skříň s dvoukřídlými dveřmi, v x š x h: 1800 x 600 x 500 mm, dveře modré RAL5005


Popis produktu
- stabilní svařovaná konstrukce z ocelového plechu
- vysoce účinný systém větrání zajišťují větrací otvory umístěné přímo na rámu, ve dveřích a na zadní stěně
- výška spodního soklu 40 mm
- skříň je uvnitř vybavena dvěma pevnými policemi (světlé výšky 236 a 250 mm) a masivní tyčí se třemi posuvnými háčky
- uzamykání cylindrickým zámkem se 2 klíči (na dotaz lze skříně vybavit otočnou závorou)
- povrch hladký, lakovaný, lehce udržovatelný
- barva korpusu vždy světle šedá RAL7035, dveře šedé nebo modré RAL5005
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5005 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 1 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 600 mm |
| výška | 1800 mm |









