Nerezový odpadkový koš s popelníkem, vnitřní nádoba o objemu 70 l, perforované stěny

Popis produktu
Konstrukce koše ze silného nerezového plechu. V horní části vestavěn popelník. Vyprazdňování se provádí rozevřením konstrukce, obsah popelníku se jednoduše smete do hlavní sběrné nádoby. Konstrukce je uzamykatelná na trojhranný zámek (součástí dodávky). S přípravou pro ukotvení. Pro vnitřní i vnější použití.
Parametry
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | pozink |
| hmotnost | 25 kg |
| objem | 70 l |
| průměr | 420 mm |
| výška | 870 mm |









