Stolička s přihrádkou na nářadí POLO TOOL, sedák černý

Popis produktu
- materiál sedáku: polyuretan s protiskluznou úpravou, odolný proti oděru a čisticím prostředkům
- plynový píst pro nastavení výšky sedáku v rozsahu 370 - 550 mm
- tvrdá kolečka pro měkké povrchy
- podstava: černý nylon se skelnými vlákny
- velká přihrádka na nástroje, šrouby a pomocný materiál
Parametry
| barva | černá ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | černý nylon |
| povrch sedáku | polyuretan |
| průměr sedáku | 330 mm |
| výška sedáku max. | 550 mm |
| výška sedáku min. | 370 mm |





