Koš plastový na tříděný odpad, objem 80 l, víko červené

Popis produktu
- vyrobeno z odolného, pevného plastu
- nádoba šedá s barevnými víky na pantech pro přehledné třídění odpadu
- úchyty a kolečka pro pohodlnou manipulaci
- koš je bezúdržbový, nerezavějící, hladké plochy usnadňují čištění
Parametry
| barva | červená ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 80 l |
| hloubka | 380 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 800 mm |







