Skládací záchytná vana, plastová, objem 25 l, 350x700x125 mm, s přenosnou taškou


Popis produktu
Poskytuje dostatečnou ochranu před nežádoucím únikem vody, olejů, ropných a chemických látek.
- materiál PVC s polypropylénovými výztuhami
- velmi jednoduše rozložitelná, svařené rohy navíc zajištěné ocelovými oky a háky
- teplotní rozsah použití vany: -30°C až +70°C
- nízká vlastní hmotnost
- lze ji tvarovat okolo překážky (sloup, kolo vozu, kabelové vedení, roh zdi apod.)
- integrovaný ukazatel výšky hladiny pro orientační určení množství zachycené látky
Vana je určena ke krátkodobému skladování technických kapalin, ropných produktů a chemikálií (topný olej, nafta, hydraulické oleje, aj). Svojí jednoduchou konstrukcí a snadnou manipulací je okamžitě přichystaná i v těžko přístupných místech. Snadno se přemění na nádrž pro přijímání, zachycování a dočasné uložení zejména kapalných, kašovitých, sypkých ale i pevných látek a jejich směsí např. při haváriích, kde hrozí kontaminace a ekologická katastrofa. Rozloženou vanu lze použít jako plachtu.
Vany jsou samonosné, vyrobené z PVC se speciální povrchovou úpravou červené barvy (PES/PVC 680 g/m2). Do boků van jsou zavařeny výztuhy pro zpevnění tvaru. Rohy jsou konstrukčně řešeny tak, že nehrozí únik kontaminované látky. Každý roh je opatřen kovovým okem a zajištěn hákem.
K manipulaci s vanami při havarijním stavu slouží popruhy s maximální nosností do 200 kg. Prázdné a složené vany dodáváme v přenosné tašce.
- rozměr 520x260 mm
- materiál PVC, zavírání na suchý zip, přenosné popruhy
Parametry
| barva | červená ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 2 kg |
| záchytný objem | 25 l |
| délka celkem | 700 mm |
| šířka celkem | 350 mm |
| výška celkem | 125 mm |


























