Nízká úkapová vana, skládací, plastová, objem 50 l, 1240x840x70 mm, s přenosnou taškou


Popis produktu
Ochrana před nežádoucím únikem vody, olejů, ropných a chemických látek.
- materiál PVC s polypropylénovými výztuhami
- velmi jednoduše rozložitelná
- teplotní rozsah použití vany: -30°C až +70°C
- lze tvarovat okolo překážky
Svojí jednoduchou konstrukcí a snadnou manipulací je okamžitě přichystaná i v těžko přístupných místech, nízkých či v úzkých prostorách. Je možné ji použít i jako úkapovou při stáčení a přelévání kapalin.
Vana je vyrobena z PVC se speciální povrchovou úpravou: (PES/PVC 680 g/m2). Do boků vany jsou zavařeny výztuhy pro zpevnění tvaru. Rohy jsou proti rozložení zajištěny kovovou sponou.
Prázdné a složené vany dodáváme v přenosné tašce.
- rozměr 450x350 mm
- materiál PVC, zavírání na suchý zip, přenosné popruhy
Parametry
| barva | červená ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 2,9 kg |
| záchytný objem | 50 l |
| délka celkem | 1240 mm |
| šířka celkem | 840 mm |
| výška celkem | 70 mm |








