Skládací záchytná vana, plastová, objem 300 l, 1240x1240x225 mm, s přenosnou taškou


Popis produktu
Poskytuje dostatečnou ochranu před nežádoucím únikem vody, olejů, ropných a chemických látek.
- materiál PVC s polypropylénovými výztuhami
- velmi jednoduše rozložitelná, rohy zajištěné ocelovými oky a háky
- teplotní rozsah použití vany: -30°C až +70°C
- nízká vlastní hmotnost
- integrovaný ukazatel výšky hladiny pro orientační určení množství zachycené látky
Vany jsou určeny ke krátkodobému skladování technických kapalin, ropných produktů a chemikálií (topný olej, nafta, hydraulické oleje, aj) v případě havárie. Jsou použitelné jako prevence při manipulaci se sudy a kanystry umístěné na paletách. Rozložené lze použít jako plachtu.
Vany jsou samonosné, vyrobené z PVC modré barvy se speciální povrchovou úpravou: (PES/PVC 680 g/m2). Do boků van jsou zavařeny výztuhy pro zpevnění tvaru. Každý roh je opatřen kovovým okem a zajištěn hákem.
Prázdné a složené vany dodáváme v přenosné tašce.
Přenosná taška
- rozměr 890x550 mm
- materiál PVC, zavírání na suchý zip, přenosné popruhy
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 7,05 kg |
| záchytný objem | 300 l |
| délka celkem | 1240 mm |
| šířka celkem | 1240 mm |
| výška celkem | 225 mm |




















