Kartotéka ECONOMY na závěsné pořadače A5, 6 dvouřadové zásuvky, v x š x h: 1320x600x623 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- kartotéky jsou svařené z ocelového plechu a práškově lakované
- zásuvky na teleskopickém kuličkovém vedení se 100% výsuvem a o nosnosti 40 kg
- plné dno umožňuje ukládat i volně ložené dokumenty
- zásuvky je možné osadit příčnými dělicími plechy (viz příslušenství)
- zásuvky mají centrální zámek a blokádu proti samovolnému otevření více zásuvek najednou
- jednotlivé zásuvky jsou vybaveny rámečkem pro vložení štítku
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet řad v zásuvce | 2 ks |
| počet zásuvek | 6 ks |
| hloubka | 623 mm |
| šířka | 560 mm |
| výška | 1320 mm |










