Kartotéka se zesílenou konstrukcí na závěsné pořadače A4, 3 dvouřadové zásuvky, v x š x h: 1012x840x623 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- nosnost zásuvek až 80 kg
- centrální zámek
- konstrukce svařovaná z ocelového plechu, práškově lakovaná v barvě šedé RAL7035
- vybavené centrálním zámkem a blokádou proti samovolnému otevření více zásuvek najednou
- zásuvky mají teleskopické kuličkové vedení se 100% výsuvem, plné dno umožňuje ukládat i volně ložené dokumenty
- jednotlivé zásuvky jsou vybaveny rámečkem pro vložení štítku
- zásuvky je možné dodatečně osadit příčnými dělicími plechy (viz. příslušenství)
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet řad v zásuvce | 2 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 623 mm |
| šířka | 840 mm |
| výška | 1012 mm |






