Záchytná vana z polyetylénu pro 2 IBC kontejnery, plastový rošt, objem 1100 l


Popis produktu
- záchytný objem 1100 l
- s německým certifikátem DiBT
- z kvalitního polyetylénu s dlouhou životností, odolného vůči působení povětrnostních vlivům a s vysokou chemickou odolností
- vysoká nosnost a stabilita díky vnitřnímu vzpěrnému kříži
- speciální kapsy v dolní části umožňují přemisťování paletovým vozíkem (jen prázdných van)
- v přední části záchytný prostor při odběru tekutin
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | s plastovým roštem |
| hmotnost | 67 kg |
| nosnost | 3000 kg |
| záchytný objem | 1100 l |
| délka celkem | 1460 mm |
| šířka celkem | 2230 mm |
| výška celkem | 470 mm |








