Plastový koš QUATRO, objem 90 l, nádoba černá, víko hnědé

Popis produktu
- z velmi odolného plastu, který odolává chemickým látkám a zároveň nekoroduje
- s vnitřním úchytem pro pytle na odpadky
- včetně samolepící etikety na třídění odpadu
- nádoba v barvě černé, víko s barevnou samouzavírací klapkou
Parametry
| barva | hnědá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 3,2 kg |
| objem | 90 l |
| hloubka | 405 mm |
| šířka | 530 mm |
| výška | 855 mm |













