Plastový koš QUATRO, objem 45 l, nádoba šedá, víko zelené

Popis produktu
- z velmi odolného plastu, který odolává chemickým látkám a zároveň nekoroduje
- včetně samolepící etikety na třídění odpadu
- nádoba v barvě šedé, víko s barevnou samouzavírací klapkou
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 1,5 kg |
| objem | 45 l |
| hloubka | 340 mm |
| šířka | 400 mm |
| výška | 610 mm |











