Plastový koš SORT, objem 45 l, nádoba šedá, víko modré

Popis produktu
- vhodné pro sběr tříděného odpadu v kancelářích, průmyslových objektech apod.
- z velmi odolného plastu, který odolává chemickým látkám a zároveň nekoroduje
- včetně samolepící etikety na třídění odpadu
- nádoba v barvě šedé a barevné víko s vhazovacím otvorem
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 1,4 kg |
| objem | 45 l |
| hloubka | 400 mm |
| šířka | 340 mm |
| výška | 610 mm |









