Plastový koš SORT, objem 90 l, nádoba šedá, víko červené

Popis produktu
- vhodné pro sběr tříděného odpadu v kancelářích, průmyslových objektech apod.
- z velmi odolného plastu, který odolává chemickým látkám a zároveň nekoroduje
- s úchytem pro pytle na odpadky
- včetně samolepící etikety na třídění odpadu
- nádoba v barvě šedé (mocca) a barevné víko s vhazovacím otvorem
Parametry
| barva | červená ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 3,1 kg |
| objem | 90 l |
| hloubka | 530 mm |
| šířka | 405 mm |
| výška | 855 mm |











