Kufr na nářadí Professional, černý polykarbonát, 540x405x270 mm, model 1 (základní)

Popis produktu
Špičková kvalita materiálu i provedení.
Kufry jsou vyrobeny z polykarbonátu, vyznačují se vysokou pevností, odolností proti nárazu, tuhostí a stabilitou. Materiál je odolný vůči vodě, celé řadě minerálů, olejů, kyselin i oxidačních činidel; zároveň je vynikajícím elektrickým izolantem.Pevný hliníkový rám s plastovými ochrannými rohy.
Teleskopická rukojeť nastavitelná do 4 pozic, ovládaná tlačítkem na držadle.
Centrální číslicový zámek, který umožňuje kufr rychle, snadno a hlavně bezpečně a uzavřít, zámek je snadno ovladatelný jednou rukou.
Speciální brzdící systém integrovaný ve víku umožňuje jeho kontrolované sklápění i při větším zatížení. Víko je možné zaaretovat v otevřené pozici.
Robustní kolečka s lehkým chodem o pr. 85 mm, vybavená kvalitními kuličkovými ložisky a ochranou proti nárazu. Celá pojízdná základna je odnímatelná. Součástí základny jsou kolečka, teleskopická rukojeť a samostatný úložný prostor s přihrádkami.
Základní úložný prostor má tvarované dno pro vložení plastových přihrádek a krabiček, pevně doléhající víko s pěnovým těsněním.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| hmotnost | 6,8 kg |
| průměr kola | 85 mm |
| vnější hloubka | 405 mm |
| vnější šířka | 540 mm |
| vnější výška | 270 mm |
| vnitřní hloubka | 275 mm |
| vnitřní šířka | 435 mm |
| vnitřní výška | 185 mm |
bez DPH











