Skříň na notebooky s napájením, 10 přihrádek, š x h x v: 400x520x1800 mm, barva: korpusu bílá RAL9010/ dveří bílá RAL9010


Popis produktu
- pro bezpečné uložení notebooků a zároveň nabíjení v síti 230 V
- práškově lakovaná kovová konstrukce, větrací otvory v čelní stěně soklu a zadní části střechy
- skříňky lze sešroubovat a vytvořit homogenní řadu, lze je ukotvit zadní stěnou ke zdi
- každá skříň má 10 samostatně uzamykatelných přihrádek s cylindrickým zámkem. Volitelně s kombinačním zámkem (na poptávku). Maximální nosnost schránky je 20 kg
- maximální velikost notebooku je 290 x 430 mm. Notebooky jsou ukládaný jednotlivě v přihrádkách a lze je připojit do zásuvky 230V (každá přihrádka má zásuvku 230V/16A).
- celou skříň lze připojit k externí zásuvce 230V/16A kabelem (délka 3m)
Parametry
| barva dveří | bílá RAL9010 ![]() |
| barva korpusu | bílá RAL9010 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 70 kg |
| počet schránek | 10 ks |
| počet schránek ve sloupci | 10 ks |
| počet sloupců | 1 ks |
| hloubka | 520 mm |
| šířka celkem | 400 mm |
| výška | 1800 mm |
















