Plechový sud se zátkami, objem 30 l, balení 10 ks
obj. číslo: 119390
8 115,00 Kč bez DPH
9 819,15 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
bal.
Skladem 2 bal.
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 193
Popis produktu
- UN homologace pro II a III obalovou skupinu
- z vnější strany lakované modrou barvou RAL5010 a uvnitř surové
- se zátkami 2" a 3/4"
Parametry
| držadla | ano |
| materiál | ocel |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| provedení | zátka 2" a 3/4" ve víku |
| UN-Kód | UN 1A1/Y1,6/150 |
| hmotnost | 2,1 kg |
| objem | 30 l |
| průměr | 299 mm |
| tloušťka plechu | 0,5 mm |
| výška | 490 mm |



