Plechový sud se zátkami, objem 60 l, balení 10 ks
obj. číslo: 119391
10 696,00 Kč bez DPH
12 942,16 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
bal.
Skladem 1 bal.
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 193
Popis produktu
- UN homologace pro II a III obalovou skupinu
- z vnější strany lakované modrou barvou RAL5010 a uvnitř surové
- se zátkami 2" a 3/4"
Parametry
| držadla | ne |
| materiál | ocel |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| provedení | zátka 2" a 3/4" ve víku |
| UN-Kód | UN 1A1/Y1,4/150 |
| hmotnost | 4,1 kg |
| objem | 60 l |
| průměr | 395 mm |
| tloušťka plechu | 0,5 mm |
| výška | 585 mm |



