Plechový sud s odnímatelným víkem, objem 30 l, balení 10 ks

Popis produktu
- UN homologace pro II a III obalovou skupinu
- s odnímatelným víkem
- vnitřní průměr 371 mm
- z vnější strany lakované modrou barvou RAL5010 a uvnitř lakované, schvalené pro potraviny
Parametry
| držadla | ano |
| materiál | ocel |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| provedení | víko s pákovým uzávěrem |
| UN-Kód | UN 1A2/X51,4/S |
| hmotnost | 3,3 kg |
| objem | 30 l |
| průměr | 398 mm |
| tloušťka plechu | 0,5 mm |
| výška | 315 mm |





