Plechový sud s odnímatelným víkem, objem 212 l, balení 4 ks

Popis produktu
- UN homologace pro II a III obalovou skupinu
- s odnímatelným víkem
- z vnější strany lakované modrou barvou RAL5010 a uvnitř surové
- vnitřní průměr 571,5 mm
Parametry
| držadla | ne |
| materiál | ocel |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| provedení | víko s pákovým uzávěrem |
| UN-Kód | UN 1A2/X320/S |
| hmotnost | 16,5 kg |
| objem | 212 l |
| průměr | 610 mm |
| tloušťka plechu | 0,8 mm |
| výška | 880 mm |



