Pozinkovaný plechový sud se 2 zátkami ve víku, objem 200 l, balení 4 ks
obj. číslo: 119401
7 267,00 Kč bez DPH
8 793,07 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
bal.
Skladem 2 bal.
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 193
Popis produktu
- UN homologace pro II a III obalovou skupinu
- celé pozinkované
Parametry
| materiál | ocel |
| povrch | pozinkovaný |
| provedení | zátka 2" a 3/4" ve víku |
| UN-Kód | UN 1A1/X/250 |
| hmotnost | 21 kg |
| objem | 200 l |
| průměr | 595 mm |
| tloušťka plechu | 1,2 mm |
| výška | 820 mm |
Varianty produktu
název produktu
obj. číslo
provedení
UN-Kód
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnost
119403
víko s pákovým uzávěrem
UN 1A2/X/350/S
7 925,00 Kč
Skladem (1 bal.)
119402
zátka 2" v plášti
UN 1A1/X/250
6 742,00 Kč
Skladem (2 bal.)





