Šatní skříň školní, š x h x v: 1200x500x1450 mm, cylindrický zámek, korpus šedý RAL7035 /dvířka žlutá RAL1023


Popis produktu
Svařovaná ocelová konstrukce, lakovaná práškovým lakem. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Skříňky mohou být postaveny přímo na zem, na sokl (celková výška 1590 mm) nebo na lavici (celková výška 1840 mm). Sokly a lavice lze objednat jako příslušenství.
Vnitřní panty umožňují otevírání dveří do max. 90°. Ventilační mřížky ve dveřích pro lepší cirkulaci vzduchu.
Vnitřní vybavení:
- 2 poličky na knížky
- přihrádka na boty
- 2 háčky na oděvy umístěné na pravé stěně skříně
- samolepící rámeček na jmenovku
Parametry
| barva dveří | žlutá RAL1023 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 1200 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1450 mm |













