Kónický ocelový přepravník, stohovací, objem 500 l, d x š x v: 1040 x 1200 x 680 mm, barva červená RAL3000


Popis produktu
Přepravníky pro sběr a přepravu sypkých materiálů, výrobních odpadů a tříděných surovin.
- kónický tvar pro vzájemné stohování
- robustní ocelová konstrukce s hladkými vnitřními stěnami
- zajížděcí kapsy pro vidle paletových a vysokozdvižných vozíků
- závěsná jeřábová oka
- 4-násobně stohovatelné (až 75% úspora místa)
- vyprazdňování pomocí otočných vidlí nebo speciální traverzy (příslušenství)
- lakované
Parametry
| barva | červená RAL3000 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| hmotnost | 94 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| objem | 500 l |
| délka | 1040 mm |
| šířka | 1200 mm |
| výška | 680 mm |

















