Šatní skříň školní, š x h x v: 800x500x1450 mm, otočná závora pro visací zámek, korpus šedý RAL7035 /dvířka šedá RAL7035


Popis produktu
Svařovaná ocelová konstrukce, lakovaná práškovým lakem. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Skříňky mohou být postaveny přímo na zem, na sokl (celková výška 1590 mm) nebo na lavici (celková výška 1840 mm). Sokly a lavice lze objednat jako příslušenství.
Vnitřní panty umožňují otevírání dveří do max. 90°. Ventilační mřížky ve dveřích pro lepší cirkulaci vzduchu.
Vnitřní vybavení:
- 2 poličky na knížky
- přihrádka na boty
- 2 háčky na oděvy umístěné na pravé stěně skříně
- samolepící rámeček na jmenovku
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | otočná závora pro visací zámek |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1450 mm |













