Skříň s 8 schránkami, š x h x v: 600x500x1450 mm, cylindrický zámek, korpus šedý RAL7035 /dvířka žlutá RAL1023


Popis produktu
Svařovaná ocelová konstrukce, lakovaná práškovým lakem. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Skříňky mohou být postaveny přímo na zem, na sokl (celková výška 1590 mm) nebo na lavici (celková výška 1840 mm) - příslušenství.
Zavírání jednobodovým cylindrickým zámkem.
Ventilační mřížky ve dveřích pro lepší cirkulaci vzduchu.
Samolepící rámeček na jmenovku.
Parametry
| barva dveří | žlutá RAL1023 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 8 ks |
| počet schránek ve sloupci | 4 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1450 mm |











