Drátěný vozík s víkem, nosnost 100 kg, d x š x v: 800x600x915 mm, lakovaný modrý
obj. číslo: 119655

5 801,00 Kč bez DPH
7 019,21 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 3 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 12
Popis produktu
- drátěná práškově lakovaná konstrukce
- 4 otočná kola, průměr 100 mm
- velikost ok 50 x 50 mm
- víko s přípravou na uzamčení visacím zámkem
- jednoduchá montáž bez nářadí
- 4 otočná kola, průměr 100 mm
- velikost ok 50 x 50 mm
- víko s přípravou na uzamčení visacím zámkem
- jednoduchá montáž bez nářadí
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 800 x 600 |
| hmotnost | 17,5 kg |
| nosnost | 100 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 800 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 600 mm |
| vnitřní délka | 770 mm |
| vnitřní šířka | 570 mm |
| vnitřní výška | 430 mm |
| výška | 915 mm |






