Drátěný vozík s víkem, nosnost 150 kg, d x š x v: 1180x662x858 mm, lakovaný šedý
obj. číslo: 119656

8 530,00 Kč bez DPH
10 321,30 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (14 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 12
Popis produktu
- drátěná práškově lakovaná konstrukce, barva šedá
- víko a delší přední stěna v polovině otevírací
- 4 otočná kola z toho dvě s brzdou, průměr 100 mm
- velikost ok 50 x 50 mm
- s přípravou na uzamčení visacím zámkem
- jednoduchá montáž bez nářadí
- víko a delší přední stěna v polovině otevírací
- 4 otočná kola z toho dvě s brzdou, průměr 100 mm
- velikost ok 50 x 50 mm
- s přípravou na uzamčení visacím zámkem
- jednoduchá montáž bez nářadí
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 700 |
| hmotnost | 28 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 1180 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 662 mm |
| výška | 858 mm |










