Pozinkovaný vozík na balíky, nosnost 300 kg, d x š x v: 1590x650x1025 mm


Popis produktu
Univerzální vozík na balíky pro univerzální použití.
- konstrukce z galvanického pozinku, ložná plocha z bílého lamina
- odnímatelné drátěné stěny
- 2 pevná a 2 otočná kola s brzdou, průměr 160 mm, obruče z plné gumy
- výškově nastavitelná rukojeť opatřená šedým vypalovaným lakem
- jednoduchá montáž bez nářadí
Parametry
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1400 x 600 |
| hmotnost | 38 kg |
| nosnost | 300 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 1590 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější šířka | 650 mm |
| vnitřní délka | 1400 mm |
| vnitřní šířka | 600 mm |
| vnitřní výška | 780 mm |
| výška celkem | 1025 mm |







