Skříň s 12 schránkami, š x h x v: 1200x500x1450 mm, cylindrický zámek, korpus šedý RAL7035 /dvířka modrá RAL5012


Popis produktu
Svařovaná ocelová konstrukce, lakovaná práškovým lakem. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Skříňky mohou být postaveny přímo na zem, na sokl (celková výška 1590 mm) nebo na lavici (celková výška 1840 mm) - příslušenství.
Zavírání jednobodovým cylindrickým zámkem.
Ventilační mřížky ve dveřích pro lepší cirkulaci vzduchu.
Samolepící rámeček na jmenovku.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 12 ks |
| počet schránek ve sloupci | 4 ks |
| počet sloupců | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 1200 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1450 mm |











