Množstevní sleva
Koš na odpadky se senzorickým otevíráním, objem 54 l, broušená nerezová ocel
obj. číslo: 119739
4 417,00 Kč bez DPH
5 344,57 Kč s DPH
Cena při nákupu více kusů (bez DPH):
3 975,00 Kč
pro 3 ks a více

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (3 prac. dny)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 495
Popis produktu
- otevírání víka senzorovou technikou; horního víko se otevře automaticky přiblížením ruky (otevření po dobu 5s) nebo manuálně (trvalé otevření); provoz na baterie 6xAA (nejsou součástí dodávky)
- na spodní straně víka je vypínač pro automatický mechanismus
- tichý chod zavírání
- nádoba z broušeného nerezu
- 3 vnitřní vyjímatelné koše z černého plastu na tříděný odpad; v horní části koš 25l a menší koš 4l s víkem na bioodpad, ve spodní zásuvce je koš 25l, který lze navíc rozdělit střední plastovou lištou
- 6 protiskluzných nožiček
- na spodní straně víka je vypínač pro automatický mechanismus
- tichý chod zavírání
- nádoba z broušeného nerezu
- 3 vnitřní vyjímatelné koše z černého plastu na tříděný odpad; v horní části koš 25l a menší koš 4l s víkem na bioodpad, ve spodní zásuvce je koš 25l, který lze navíc rozdělit střední plastovou lištou
- 6 protiskluzných nožiček
Parametry
| barva | nerez matná ![]() |
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | plast |
| hmotnost | 9,4 kg |
| objem | 54 l |
| hloubka | 315 mm |
| šířka | 420 mm |
| výška | 785 mm |










