Koš plastový ECO SYSTEM na tříděný odpad, objem 40 l, víko zelené

Popis produktu
Ideální tvar pro úsporu místa a řazení košů do řad.
- z nárazuvzdorného plastu, nádoba šedá
- barevná víka pro separaci tříděného odpadu
- plastový rámeček pro přichycení pytle na odpadky
- pro vnitřní i venkovní použití
- manipulační kolečka
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 40 l |
| hloubka | 450 mm |
| šířka | 270 mm |
| výška | 610 mm |












