Koš plastový BEGREEN, objem 50 l, barva modrá

Popis produktu
- z odolného plastu, který odolává chemickým látkám a zároveň nekoroduje
- při odklopení víka zasouvatelné do sebe
- pro vnitřní i venkovní použití
– nádoba i víko ve stejné barvě
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 50 l |
| délka | 370 mm |
| šířka | 370 mm |
| výška | 560 mm |











