Kancelářský vysavač Nilfisk VP100, 880W, nádoba o objemu 8,5 l


Popis produktu
- jednoduchý, lehký vysavač pro běžné použití v kanceláři apod.
- konstrukce z odolných plastů
- kompaktní skladování kabelu
- prostor pro příslušenství
- možnost bezsáčkového vysávání, jednoduchá výměna prachového sáčku
Standardní příslušenství Ø 32 mm:
hadice černá 2,5 m s kolenem
prodlužovací trubka, 2-dílná
hubice s kartáčkem
štěrbinová hubice
kombinovaná, podlahová hubice
textilní filtr,
prachový sáček, 1ks
Parametry
| hlučnost | 75 dB |
| hmotnost | 5,2 kg |
| objem nádrže | 8,5 l |
| délka kabelu | 8 m |
| délka | 340 mm |
| šířka | 320 mm |
| výška | 340 mm |
| příkon | 880 W |















