Lehký průmyslový vysavač ATTIX 30-01 PC, 1500W, nádoba o objemu 30 l


Popis produktu
- robustní vysavač s úpravou pro uložení příslušenství a nářadí
- pro suché i mokré nečistoty
- lamelový filtr s elektrickým oklepem Push & Clean
Pro vysávání kapalin je vysavač vybaven plovákovým systémem s automatickým zastavením při naplnění odpadové nádoby. Filtraci zaručuje účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET o dlouhé životnosti s manuálním elektrickým oklepem Push & Clean.
Těleso i odpadní nádoba z velmi odolného plastu. Při suchém vysávaní doporučujeme používat odpadní sáčky.
Standardní příslušenství Ø 36 mm:
hadice 3,5 m
hliníková trubka - koleno
hliníková prodlužovací trubka, 2 dílná
štěrbinová hubice
podlahová hubice 300 mm
lamelový filtr PET
odpadní pytel fleece, 1ks
Parametry
| hlučnost | 59 dB |
| hmotnost | 10 kg |
| objem nádrže | 30 l |
| délka kabelu | 7,5 m |
| podtlak | 250 mBar |
| délka | 450 mm |
| pracovní šířka | 260 mm |
| šířka | 380 mm |
| výška | 595 mm |
| příkon | 1500 W |



