Antistatický skříňový vozík VARIOfit, 4 police, 1045 x 685 mm, s dveřmí


Popis produktu
Vozíky ESD jsou určeny pro vybavení provozů v elektronickém průmyslu, kde je potřeba zamezit hromadění statického náboje a předcházet vytváření elektrostatických výbojů, které mohou poškodit citlivá elektronická zařízení.
- svařovaný vozík VARIOfit z ocelových profilů, práškově lakovaných barvou tmavě šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakem, který zároveň zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození
- 4 přestavitelné police (rastr 50 mm) z elektricky vodivých dřevotřískových desek světle šedé barvy v rámu z ocelového L-profilu, nosnost 80 kg
- výplně bočních stěn a dveří z lakované drátěné sítě 50x50x4 mm
- sklápěcí oblouk pro tažení popř. tlačení vozíku
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z elektricky vodivé, šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- dvoukřídlové dveře uzavíratelné rozvorovým mechanismem a cylindrickým zámkem, uhel otevření 270°
Parametry
| ložná plocha d x š | 1045 x 685 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 117,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 5 ks |
| počet polic | 4 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1115 mm |
| vnější šířka | 730 mm |
| výška celkem | 1810 mm |









