Antistatický stojan na materiál VARIOfit, pevný, výška 770 - 1020 mm


Popis produktu
- svařené z ocelových profilů, práškově lakovaných barvou tmavě šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakem, který zároveň zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození
- 4 otočná kola Ø 80 mm, z toho dvě s brzdou, obruče z elektricky vodivé plné šedé gumy, která nešpiní podlahu
- odkládací celoplechová plocha výškově přestavitelná v rastru 25 mm
- provedení pevné, výška bočních hran 18 mm
Parametry
| ložná plocha d x š | 605 x 405 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| výška (min.-max.) | 770 - 1020 mm |
| hmotnost | 17 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka celkem | 610 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| šířka celkem | 410 mm |





