Plošinový vozík VARIOfit se čtyřmi klanicemi, 1000 x 700 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
- klanice z ocelových trubek
Parametry
| ložná plocha d x š | 1060 x 640 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 40 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1060 mm |
| vnější šířka | 700 mm |
| výška celkem | 1030 mm |
| výška plošiny | 280 mm |







