Plošinový vozík VARIOfit s podélnými bočnicemi s plnou výplní, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
Parametry
| materiál bočních stěn | dřevopodobná deska |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 53 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1260 mm |
| vnější šířka | 800 mm |
| vnitřní šířka | 740 mm |
| výška celkem | 1030 mm |
| výška plošiny | 280 mm |
| výška rámu | 750 mm |





