Plošinový vozík VARIOfit na desky se dvěma oblouky, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou modrou barvou RAL5010
- ložná plocha z desky MDF s bukovým dekorem, přestavitelné oblouky z ocelových trubek
- vozík je možné osadit celkem až sedmi oblouky, viz Příslušenství
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| hmotnost | 47 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1350 mm |
| vnější šířka | 800 mm |
| výška celkem | 1040 mm |
| výška rámu | 750 mm |







