Plošinový vozík VARIOfit s jedním, sklopným madlem, 900 x 600 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
- nešpinící kola s ochranou pro nohy VARIOfit®
- centrální brzda EasySTOP
- nosný rám a sklopné madlo svařené z ocelové trubky, lakované práškovou barvou
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s přesnými kuličkovými ložisky s hlubokými drážkami
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 900 x 600 mm |
| materiál bočních stěn | bez výplně |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 900 x 600 |
| hmotnost | 23,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 995 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| výška celkem | 980 mm |
| výška plošiny | 265 mm |












