Hliníkový plošinový vozík VARIOfit s jedním, sklopným madlem, 900 x 600 mm, nosnost 150 kg


Popis produktu
- nešpinící kola s ochranou pro nohy VARIOfit®
- centrální brzda EasySTOP
- super lehká konstrukce
- nosný rám a sklopné madlo svařené z hliníku
- ložná plocha z profilovaného hliníkového plechu
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s přesnými kuličkovými ložisky s hlubokými drážkami
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 900 x 600 mm |
| materiál bočních stěn | bez výplně |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 900 x 600 |
| hmotnost | 16 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1000 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| vnější výška | 960 mm |











