Manipulační vozík VARIOfit, 850 x 450 mm, nosnost 200 kg


Popis produktu
- svařený nosný rám a lakovaný práškovou modrou barvou RAL5010
- ložná plocha z MDF desky s bukovým dekorem
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s přesnými kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 450 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 17 kg |
| nosnost | 200 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 945 mm |
| vnější šířka | 450 mm |
| výška celkem | 950 mm |
| výška plošiny | 225 mm |
bez DPH









