Hliníkový manipulační vozík Variofit, 850 x 450 mm, nosnost 200 kg


Popis produktu
- nosný rám svařený z hliníkové trubky
- ložná plocha z laminované překližky, vodě odolná
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 845 x 440 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 9,5 kg |
| nosnost | 200 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 995 mm |
| vnější šířka | 440 mm |
| výška celkem | 975 mm |
| výška plošiny | 220 mm |





