Skladová pojizdná plošinka s vodicí tyčí, plocha z ocelových trubek 600 x 500 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
- malé a obratné
- jednoduché k manipulaci
- svařený nosný rám z ocelové trubky
- ocelovou vodicí tyč s červenou plastovou rukojetí lze odšroubovat
- konstrukce lakovaná práškovou barvou, trvale povrchově chráněná, odolná proti nárazu a poškrábání
- obruče z šedé gumy, která nešpiní podlahu, na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- 2 pevné kolečka, 2 otečné kolečka s brzdou a ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z ocelových trubek
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh ložné plochy | ocelové trubky |
| ložná plocha d x š | 605 x 500 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 500 |
| hmotnost | 9,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 880 mm |
| vnější šířka | 500 mm |
| vnější výška | 880 mm |
bez DPH












