Skladová tříkolečková plošinka s vodicí tyčí, plocha z ocelových trubek 600 x 450 mm, nosnost 150 kg


Popis produktu
- malé a obratné
- jednoduché k manipulaci
- svařený nosný rám z ocelové trubky
- ocelovou vodicí tyč s červenou plastovou rukojetí lze odšroubovat
- konstrukce lakovaná práškovou barvou, trvale povrchově chráněná, odolná proti nárazu a poškrábání
- obruče z šedé gumy, která nešpiní podlahu, na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- 2 pevné kolečka, 1 otečné kolečko s brzdou a ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z ocelových trubek
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh ložné plochy | ocelové trubky |
| ložná plocha d x š | 565 x 450 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 500 |
| hmotnost | 8,5 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 785 mm |
| vnější šířka | 450 mm |
| vnější výška | 875 mm |
Dokumenty
bez DPH






