Stolní vozík VARIOfit s jedním bočním madlem a dvěma zásuvkami, 1000 x 600 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelového profilu a našroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakované práškovou barvou RAL5010
- ložné plochy z desky MDF s bukovým dekorem
- police v rámu z ocelového L-profilu s přesahem, výška okraje 15 mm
- ložné výšky: 215 / 835 mm
- světlá výška: 465 mm
- dvě zásuvky zavěšené pod horní policí, zavírané cylindrickým zámkem, výsuvné do 70%
- vnitřní rozměr zásuvky š x h x v: 400x450x80 mm, nosnost 25 kg
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 985 x 590 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| nosnost zásuvky | 25 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 1175 mm |
| vnější šířka | 625 mm |
| výška celkem | 850 mm |










