Nízký etážový vozík VARIOfit - dvě vany, 850 x 500 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a šroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010.
Dvě pevná a dvě otočná kola pr. 160 mm s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy, na kuličkových ložiskách. Obruče z šedé gumy.
Závěsné a přestavitelné ložné plochy v rastru cca. 270 mm ve formě:
- vana ze stejné desky orámované dřevěnou lištou (vnitřní výška: 45 mm, ložna plocha menší o 35 mm)
Parametry
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 35 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 910 mm |
| vnější šířka | 500 mm |
| výška celkem | 990 mm |
bez DPH
















