Vysoký etážový vozík VARIOfit - pět van, 1000 x 600 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů a šroubovaná konstrukce z ocelové trubky, lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010.
Dvě pevná a dvě otočná kola pr. 160 mm s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy, na kuličkových ložiskách. Obruče z šedé gumy.
Závěsné a přestavitelné ložné plochy v rastru cca. 270 mm ve formě:
- vana ze stejné desky orámované dřevěnou lištou (vnitřní výška: 45 mm, ložna plocha menší o 35 mm)
Parametry
| ložná plocha d x š | 1000 x 600 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 72,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 5 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1060 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| výška celkem | 1530 mm |
bez DPH














