Pojízdná, pracovní stolička GOLIAT, sedák z koženky - barva bordó


Popis produktu
Přestavitelná výška sedáku plynovým pístem s plastovou protiprachovou ochranou.
Čalounění sedáku - vysocejakostní koženka ze 100% poliesteru s vstvou PCV je snadno omyvatelná, pevná a oděruvzdorná.
Stabilní pětiramenný podstavec z polyamidu se skleněným vláknem, na kolečkách z tvrdého plastu.
Parametry
| barva | bordó RAL3004 ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| opěradlo | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| povrch sedáku | koženka |
| průměr podstavce | 630 mm |
| průměr sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 530 mm |
| výška sedáku min. | 395 mm |







